MÜ 2017: 16.-20. AUGUST    
MU

Koostöö

Kotkajärve MÜ


                        

Rõõmuga teatame, et Kotkajärve Metsaülikooli album – suur, ilus ja täis põnevat lugemist ning värvifotosid (ehk ka Sinust!) – on trükikojas ning kättesaadav sel sügisel.

Album on mahukas ja ülimoodsa disainiga. Selles ilmub 60 põnevat ja ajaloolist ettekannet kuulsate ja armastatud lektorite poolt, rohkelt pilte osavõtjatest ja huvitavaid andmeid osavõtjate, lektorite ning tegevus- ja keelegruppide juhtide kohta aastatest 1983-2005. Arutatakse ka globaalset MÜ liikumist.

Sirvides albumit on võimalik veel kord (või koguni esimest korda) nautida Heino Jõe huumorit …Rein Taagepera ergutavaid ideid …Heino Susi tiivustavat ajaloo arutlust … Hilja Jukkumi eesti toitude teadmisi … Alan Tederi ja Hillar Liitoja Eesti rokkmuusika sugupuud … Lauri Vahtre, Mikk Mikiveri, Arvo Valtoni j.t. kodu-eestlaste meenutusi MÜ mõjust … ja palju, palju muud.

Erilist huvi pakub Toomas Hendrik Ilvese 1993 loeng “Iseseisev Eesti riik maailmas.“ On võimalik ka lugeda esmakordselt kirjastatud 1976 Pocono seminari ettekandeid teemal “Kuhu lähed Eesti rahvas? ehk vähemusrahvuseks jäämise oht Eestis.“ Albumi täielikku sisukorda võid lugeda http://www.eesti.ca/mu/images/album_sisukord.pdf või Kotkajärve Metsaülikooli veebilehelt http://www.eesti.ca/mu/album.

Täname Sind huvi ja toetuse eest. Lubame, et album pakub ilusaid mälestusi Sinule, head lugemist kõigile ja võrratut ülevaadet ainulaadsest rollist, mida Metsaülikool on mänginud ning mängib tänapäevalgi välis-, kodu- ja globaalses eestluses.

Pakume Sinule võimalust ette tellida albumit soodsa hinnaga: 35.- EUR

Inga Eichenbaum
Metsaülikooli albumi talitaja

PS Album on ideaalne kink jõuludeks, sünnipäevadeks, ja teisteks tähtpäevadeks. Telli ette juba nüüd!
PSS Albumi soetamiseks Eestis võta ühendust Kääriku Metsaülikooli toimkonnaga: marko@metsaylikool.ee

OSALE

Registreeri

Sõnumileht

Tagasiside

SA MÜ ehk Metsaülikool Eestis on vabatahtlikkusele rajanev organisatsioon, mis on loodud eesmärgiga edendada arutelukultuuri, vaagida ühiskondlikke probleeme pakkudes neile lahendusi ning diskuteerida riigi tuleviku üle.

Sotsiaalmeedia