MÜ 2018: 22.-26. AUGUST
MU

Esseekonkurss

2015. a Metsaülikooli terviseteemaline esseekonkurss toimus 9.–12. klassi õpilastele eesmärgiga:

• julgustada noori kaasa rääkima tervise teemal, oma arvamust avaldama ja algatusvõimet üles näitama;
  • kutsuda küsima ja vastama, millised on noorte eluviisid ning tervisekäitumine;
  • kutsuda mõtlema vaimse ja füüsilise tervisega seonduvatele probleemidele;
  • kutsuda mõtlema Eesti arengu peale ja tekitada arutelu selle üle, milline roll on tervisel jätkusuutlikus ühiskonnas, millised väljakutseid see riigile esitab;
  • julgustada seadma eesmärke oma tervise hoidmisel ja väärtustamisel;
  • tunnustada väljapaistvaid noori, kutsudes nad osalema suvisesse Metsaülikooli 2015.

Võitjaiks osutusid: 1. Keily Tammaru

2. Mari-Liis Korkus

3. Eva-Maria Veitmaa.

Esseekonkursi võitjate töid on võimalik lugeda, klikkides allpool oleval lingil:

OSALE

Leia meid Facebookist

MÜ Tagasiside 2017

SA MÜ ehk Metsaülikool Eestis on vabatahtlikkusele rajanev organisatsioon, mis on loodud eesmärgiga edendada arutelukultuuri, vaagida ühiskondlikke probleeme pakkudes neile lahendusi ning diskuteerida riigi tuleviku üle.

Võta ühendust
   info@metsaylikool.ee
    Google Maps
MÜ SA a/a EE932200221029721408 (Swedbank)