Rein Taagepera
mtaagepe@ut.ee
Nõustaja

Rein on Metsaülikooli väärtuste elav kehastus ja igas olukorras alati olemas.

Lennart Kitt
lennart.kitt@gmail.com
Metsaülikooli juhataja, laekur

Lennartit iseloomustavad korraga sihikindlus ning kergus ja nii see Metsaülikool juhitud saab.

Triin Käpp
triin@metsaylikool.ee
Programm

Triin tegutseb karismaatiliste liidrite kõrgliigas. Tema armastusest ligimese ja elu vastu sünnib nii palju head.

Virge Nummert
virgel@gmail.com
Majutuse koordinaator

Korruta sipelgas ja mesilane ning sa saad Virge töökuse, korruta kirsiõis ja hommikune kaste ning sa saad Virge elurõõmu!

Madis Kauts
madis@kauts.eu
Tehnika koordinaator

Idee on elluviimiseks ja kõik on korraldatav. Kui vaja, teeme ära!

Triin Kauts
triin@kauts.eu
Meenete eest vastutaja

Tasa ja targu ning kindlalt sihile!

Marko Kass
marko@metsaylikool.ee

Programm, Metsaülikooli kogumik

Kui Marko millessegi usub, pühendub ta sellesse kirglikult ja suure innuga. Metsaülikooli eest läheks Marko kasvõi maailma lõppu!

Oliver Nahkur
olivernahkur@gmail.com
Programm

Oliveri lai silmaring ja terviklik maailmanägemine on toonud Metsaülikooli palju põnevaid inimesi.

Kathriin Liiber
kathriin.liiber@gmail.com
Osavõtjate ja MÜ kogumiku koordinaator

Kathriin on kõige õigem osavõtjate koordinaator, sest ta hoolib inimestest päriselt ja lõpuni välja. Tema julgus, lootus ja ausus avavad nii mõnegi ukse – olgu selle taga siis mistahes väljakutse.

Toivo Maimets
Programm, Sihtasutus MÜ nõukogu esimees

Kui ma olen siin ja praegu, siis ma olen siin 100%. Toivo võttis Metsaülikooli oma hinge, nüüd on augusti lõpu kuupäevad tema kalendris tõenäoliselt järgmised 50 aastat broneeritud.

Jaanus Harro
jaanus.harro@ut.ee
Programm

Jaanusel on oskus tabada märki nii õigete sõnade kui ka oluliste inimeste leidmisel.

Evelin Loit
evelin.loit@emu.ee
Hommikuringide koordinaator

Evelini juhitud arutelud kütavad kirgi, aga viivad ka lahendusteni.

Miralda Kangilaski
Nõustaja

Mirka tervituskallistuses on seda jõudu, mis ütleb sulle, et sa saad kõigega hakkama ja maailm on sinu ees valla.

Jaak Kikas
jaak.kikas@ut.ee
Programm

Jaak – imetabased avastused kantud rõõmust, edust ja elulustist.

Kaspar Roost
Fotod, veeb, sotsiaalmeedia

Kaspari terav silm märkab nii ilu kui tarkust.

Sulev Valner
Avatud ruum, programm

Sulevi tasakaalukus ja oskus märgata lükkavad mitmed olulised asjad õiges suunas liikvele.

Kristjan Erik Liive
Veeb, programm

Kristjani elujaatav hoiak kingib palju head – tarkuseteri, tehnilisi lahendusi, häid bingoõhtuid, mida just parasjagu vaja.

Kristiina Toomik
kristiinatoom@gmail.com
Programm

Kristiina head mõtted ja lahendused sünnivad, sest ta ei lakka iial otsimast ja edasi püüdmast.

Henriette Liis Meeliste
henrietteliis.meeliste@gmail.com
Kommunikatsioonijuht, sotsiaalmeedia
5326 7622

Henriettes kohtuvad sügav teadatahtmine ja kirg Metsaülikooli väärtust nähtavale tuua.