• 53448708
  • info@metsaylikool.ee

Rein Taagepera

mtaagepe@ut.ee

Nõustaja

Rein on igas situatsioonis abiks oma suurepärase nõu ja jõuga.

 

Triin Käpp

triin@metsaylikool.ee

MÜ juhataja

Triin tegutseb karismaatiliste liidrite kõrgliigas. Tema armastusest ligimese ja elu vastu sünnib nii palju head.

 

Virge Nummert

virgel@gmail.com

Majutuse koordinaator

Korruta sipelgas ja mesilane ning sa saad Virge töökuse, korruta kirsiõis ja hommikune kaste ning sa saad Virge elurõõmu!

 

Madis Kauts

madis@kauts.eu

Laekur ja tehnika koordinaator

Idee on ellu viimiseks ja kõik on korraldatav. Kui vaja, teeme ära!

 

Triin Kauts

triin@kauts.eu

Meenete eest vastutaja

Tasa ja targu ning kindlalt sihile!

 

Jaak Kangilaski

Nõustaja

Jaak märkab ja hoolib ning on oma sügavate mõtetega alati toeks.

 

Marko Kass

marko@metsaylikool.ee

Avatud Ruumi, konfliktiennetusekeskuse ja MÜ kogumiku koordinaator

Kui Marko millessegi usub, pühendub ta sellesse kirglikult ja suure innuga. Metsaülikooli eest läheks Marko kasvõi maailma lõppu!

 

Kadi Kass

mskadi@gmail.com

Lastehoiu koordinaator, MÜ kogumiku toimetaja

Kadi on kui ilmasammas – tema siirale hoolele võime toetuda igal ajahetkel.

 

Signe Algma

signe.algma@gmail.com

Täiskohaga Ema

Signe on sama särav ja värviderohke kui triibuseelik, mida ta igal metsaballil kannab.

 

Oliver Nahkur

olivernahkur@gmail.com

Konfliktiennetuskeskuse koordinaator, kodulehe haldur

Oliveri lai silmaring ja terviklik maailmanägemine on toonud Metsaülikooli palju põnevaid inimesi.

 

Kathriin Karus

kathriin.karus@gmail.com

Osavõtjate ja MÜ kogumiku koordinaato

Kathriin on kõige õigem osavõtjate koordinaator, sest ta hoolib inimestest päriselt ja lõpuni välja. Tema julgus, lootus ja ausus avavad nii mõnegi ukse – olgu selle taga siis mistahes väljakutse.

 

Toivo Maimets

Nõustaja, programmi koordinaator

Kui ma olen siin ja praegu, siis ma olen siin 100%. Toivo võttis Metsaülikooli oma hinge, nüüd on augusti lõpu kuupäevad tema kalendris tõenäoliselt järgmised 50 aastat broneeritud.

 

Jaanus Harro

jaanus.harro@ut.ee

Programmijuht

 

Evelin Loit

evelin.loit@emu.ee

Hommikuringide koordinaator

 

Lennart Kitt

lennart.kitt@gmail.com

Laekur

 

Miralda Kangilaski

Nõustaja

Mirka tervituskallistuses on seda jõudu, mis ütleb sulle, et sa saad kõigega hakkama ja maailm on sinu ees valla.

 

Jaak Kikas

jaak.kikas@ut.ee

Nõustaja

 

Kaspar Roost

Foto, veeb, sotsiaalmeedia

 

Kristjan Erik Liive

kristjanerik.liive@gmail.com

Kommunikatsioonijuht